Optické biosenzory: Pracovníci

 

Tým Optické biosenzory

Prof. Ing. Jiří Homola, CSc., DSc. vedoucí vědeckého týmu homola@ufe.cz +420 266 773 404
Ing. Jiří Kaňka, CSc. vedoucí vědecký pracovník kanka@ufe.cz +420 266 773 526
RNDr. Hana Lísalová, Ph.D. (Vaisocherová) vědecký pracovník lisalova@ufe.cz +420 266 773 547
Dr. Nicholas Scott Lynn vědecký pracovník lynn@ufe.cz
+420 266 773 453
Ing. Petr Horák, Ph.D. vědecký asistent horak@ufe.cz +420 266 773 506
Dr. Maria Laura Ermini postdoktorand ermini@ufe.cz +420 266 773 533
RNDr. Tomáš Špringer, Ph.D. postdoktorand springer@ufe.cz +420 266 773 562
Dr. Piotr Wróbel postdoktorand wrobel@ufe.cz +420 266 773 407
Mgr. Markéta Bocková doktorand bockova@ufe.cz +420 266 773 430
Ing. Jiří Slabý doktorand slaby@ufe.cz +420 266 773 407
Ing. Erika Gedeonová odborný pracovník gedeonova@ufe.cz +420 266 773 430
Ing. Jan Hepnar odborný pracovník
hepnar@ufe.cz +420 266 773 438
Ing. Karel Chadt
odborný pracovník
chadt@ufe.cz +420 266 773 545
Bc. Josefína Lamačová odborný pracovník lamacova@ufe.cz
+420 266 773 515
Ing. Petra Lebrušková odborný pracovník
lebruskova@ufe.cz +420 266 773 477
Ing. Jiří Mareš odborný pracovník mares@ufe.cz +420 266 773 438
Dipl.-Ing. Xue Chadtová Song odborný pracovník song@ufe.cz +420 266 773 563
Mgr. Ivo Tichý odborný pracovník
tichy@ufe.cz
+420 266 773 562
Mgr. Ivana Víšová odborný pracovník visova@ufe.cz +420 266 773 501
Bc. Ondřej Hlavačka technik hlavacka@ufe.cz +420 266 773 501
Jiří Löffelmann technik
+420 266 773 512
Vendula Šťavíková laborantka +420 266 773 501
Ing. Dita Březinová asistentka vedoucího týmu brezinova@ufe.cz +420 266 773 497

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882