Optické biosenzory: Pracovníci

 

Prof. Ing. Jiří Homola, CSc., DSc. vedoucí vědeckého týmu homola@ufe.cz +420 266 773 404
Ing. Jiří Kaňka, CSc. vedoucí vědecký pracovník kanka@ufe.cz +420 266 773 526
RNDr. Tomáš Špringer, Ph.D. vědecký pracovník springer@ufe.cz +420 266 773 547
RNDr. Markéta Bocková, Ph.D. postdoktorand bockova@ufe.cz +420 266 773 430
Oleksandr Maliuk, PhD. postdoktorand maliuk@ufe.cz +420 266 773 562
Foziyeh Sohrabi, Ph.D. postdoktorand sohrabi@ufe.cz +420 266 773 407
Giusy Finocchiaro doktorand finocchiaro@ufe.cz +420 226 773 533
Tong Liu doktorand liu@ufe.cz +420 266 773 453
Ing. Jiří Slabý doktorand slaby@ufe.cz +420 266 773 407
Ing. Jan Bukáček doktorand bukacek@ufe.cz +420 266 773 501
Mgr. Petr Dvořák odborný pracovník dvorak@ufe.cz +420 266 773 477
Ing. Zdeněk Garčic doktorand garcic@ufe.cz +420 266 773 501
Ing. Karel Chadt
odborný pracovník
chadt@ufe.cz +420 266 773 545
Ing. Ludmila Jurgová odborný pracovník jurgova@ufe.cz +420 266 773 515
Ing. Petra Lebrušková odborný pracovník
lebruskova@ufe.cz +420 266 773 477
Mgr. Kateřina Mrkvová odborný pracovník mrkvova@ufe.cz +420 266 773 501
Mgr. Ivo Tichý odborný pracovník
tichy@ufe.cz
+420 266 773 562
Jiří Löffelmann technik
+420 266 773 512
Bc. Petr Písařík konstruktér pisarik@ufe.cz +420 266 773 438
Bc. Lucie Peštová laborantka +420 266 773 515

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882