ÚFE letos vyráží na veletrh AMPER 2015, kde ukáže návštěvníkům nejen prototypy součástek pro vláknové lasery, ale i optická vlákna, vláknové lasery a optické senzory. Vystaveny budou také klíčová zařízení pro vytváření, porovnávání a navazování národní časové stupnice UTC(TP) a mnoho dalších.

Veletrh AMPER 2015, který se uskuteční 24. – 27. března 2015, je největším elektrotechnickým veletrhem střední Evropy. Jeho vystavovatelé se prezentují v oborech energetiky, elektroinstalací, elektronických součástek, automatizace, osvětlení, ale i ve specializované sekci OPTONIKA – zahrnujícím společnosti nabízející optické a fotonické součástky a zařízení. V rámci tohoto programu probíhá i cyklus odborných přednášek Fórum OPTONIKA, který je organizován ve spolupráci s Českou a Slovenskou společností pro fotoniku, a na kterém se podílí řada předních odborníků z České i Slovenské Republiky.

Více se dozvíte na www.amper.cz

 

 

 

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882