Dny otevřených dveří 2020 zrušeny, připravujeme je online
Listopadové Dny otevřených dveří se letos kvůli koronaviru konat nebudou. Navštívit nás však budete moci online!

Pozor, aktuální informace pro zájemce a registrované:

Letošní listopadové Dny otevřených dveří ve formě, v jaké je znáte, kvůli nepříznivé epidemiologické situaci bohužel rušíme. Připravujeme pro vás však možnost navštívit nás online. Sledujte naše webové stránky a Facebookový profil.

 


3. 9. 2020: 

Srdečně vás zveme na Dny otevřených dveří Ústavu fotoniky a elektroniky, které se za příznivé epidemiologické situace uskuteční v termínu 5. - 6. listopadu 2020. Dny otevřených dveří na ÚFE se již tradičně konají v rámci Týdne vědy a techniky Akademie věd ČR, které jsou letos naplánovány na 2. - 8. listopadu 2020.

Jako každý rok, i letos vás čeká program na obou pracovištích, na hlavní budově v Praze 8-Kobylisích, kde návštěvníky provedeme celkem šesti laboratořemi, a pak na detašovaném pracovišti v Praze 6-Lysolajích, kde bude možné podívat se do laboratoře pro výzkum technologie optických vláken. 

Dny otevřených dveří jsou určeny široké veřejnosti, doporučujeme věk 15+.

Kapacita laboratoří je omezena, proto je nutné se předem registrovat online na adrese dod.ufe.cz.

Vaše dotazy rádi zodpovíme na e-mailu dod@ufe.cz.

Těšíme se na vás!


Oficiální pozvánku naleznete zde.

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882