Odborný pracovník vědy a výzkumu ve výzkumném týmu Nano-optika

Ústav fotoniky a elektroniky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici odborný pracovník vědy a výzkumu ve výzkumném týmu Nano-optika

 

Požadavky: 

  • ukončené VŠ studium (magisterské, inženýrské nebo tomu ekvivalentní) v oboru fyzikální chemie,
  • excelentní studijní výsledky,
  • experimentální zkušenost s řízením optických experimentů,
  • aktivní znalost anglického jazyka.

Náplň práce: 

Vybraný uchazeč se bude v rámci výzkumných aktivit týmu Nano-optika podílet na výzkumu dynamických vlastností molekul pomocí moderních zobrazovacích metod.

 

Nabízíme: 

  • tvůrčí a rozmanitou práci na špičkově vybaveném pracovišti v mladém a dynamickém týmu,
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na sportovní aktivity (Multisport karta), příspěvek na životní či penzijní pojištění.

Přihlášku do konkurzu se značkou UFE-NP5 spolu s motivačním dopisem, strukturovaným životopisem a kontaktem na alespoň jednu referenci posílejte v češtině nebo angličtině na adresu petrlova@ufe.cz

Uzávěrka přihlášek: 2. 7. 2019

 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete Ústavu fotoniky a elektroniky AV ČR, se sídlem Chaberská 57 Praha 8, své osobní údaje za účelem výběrového řízení. Osobní údaje budou uchovány po dobu, po kterou probíhá výběrové řízení, a dále po dobu maximálně 6 měsíců ode dne ukončení výběrového řízení z důvodu oprávněného zájmu správce k prokázání řádného průběhu výběrového řízení a zhodnocení výsledků výběrového řízení. Po tuto dobu mohou být osobní údaje uložené na datovém úložišti ústavu a dále na datovém úložišti patřícímu společnosti Microsoft Corp. s vyhrazeným přístupem.  Po uplynutí výše uvedené doby budou Vámi poskytnuté osobní údaje trvale vymazány.

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882