Postdoktorand se zaměřením na funkční materiály a vrstvy

Ústav fotoniky a elektroniky AV ČR, v. v. i., Chaberská 57, 18251 Praha, vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Postdoktoranda se zaměřením na funkční materiály a vrstvy.

 

Náplň práce:

  • výzkum funkčních materiálů a vrstev pro optické afinitní biosenzory,
  • vývoj pokročilých funkčních materiálů a vrstev pro optické afinitní biosenzory založené na hladkých i nanostrukturovaných površích,
  • návrh, příprava a charakterizace funkčních molekulárních systémů a účast na jejich využití pro detekci biomolekul a studium biomolekulárních a buněčných interakcí.

Požadujeme:

  • titul Ph. D. ve fyzikální chemii, chemickém inženýrství, organické chemii, makromolekulární chemii nebo podobném oboru,
  • publikační činnost v oblasti materiálového výzkumu nebo chemického inženýrství,
  • zkušenosti ve výzkumu funkčních molekulárních systémů a ve vývoji funkčních vrstev pro afinitní biosenzory.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mezinárodním týmu,
  • práci v multidisciplinárním vědeckém týmu,
  • excelentní výzkumnou infrastrukturu,
  • práci na plný úvazek, 5 týdnů dovolené a další benefity.

Pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení. Předpokládaný nástup je září 2019 nebo kdykoliv později.

Pokud se chcete přihlásit na uvedenou pozici, zašlete prosím motivační dopis, životopis a seznam publikací paní Ing. Janě Petrlové, e-mailem na adresu petrlova@ufe.cz.

Do předmětu vaší emailové zprávy prosím uveďte, že se ucházíte o pozici Postdoktorand funkčních materiálů a vrstev.

 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete Ústavu fotoniky a elektroniky AV ČR, se sídlem Chaberská 57 Praha 8, své osobní údaje za účelem výběrového řízení. Osobní údaje budou uchovány po dobu, po kterou probíhá výběrové řízení, a dále po dobu maximálně 6 měsíců ode dne ukončení výběrového řízení z důvodu oprávněného zájmu správce k prokázání řádného průběhu výběrového řízení a zhodnocení výsledků výběrového řízení. Po tuto dobu mohou být osobní údaje uložené na datovém úložišti ústavu a dále na datovém úložišti patřícímu společnosti Microsoft Corp. s vyhrazeným přístupem.  Po uplynutí výše uvedené doby budou Vámi poskytnuté osobní údaje trvale vymazány.

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882