ÚFE na Dni firem pro fyziku 25. dubna
25. dubna proběhl Den firem pro fyziku, pravidelné dubnové setkání firem a výzkumných ústavů se studenty a absolventy fyzikálních oborů.

Ve čvrtek 25. dubna se na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy na adrese V Holešovičkách 2 na Praze 8 konal další ročník veletrhu pracovních příležitostí Den firem pro fyziku, který pořádá Careermarket

Na našem stánku jsme se představili studentům a absolventům, kteří se zajímají o fyzikální obory a hledají pracovní uplatnění v oblasti fyziky. Každý měl možnost seznámit se s našimi aktuálními tématy pro bakalářskou, diplomovu nebo dizertační práci a také s aktuálně nabízenými pracovními pozicemi.

Zájem o práci při nebo po studiu na našem ústavu byl opravdu veliký, těšíme se, že se s některými návštěvníky akce u nás brzy potkáme.

Fotogalerie k prohlédnutí zde.

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882