Laser World of Photonics 2022 (foto: https://world-of-photonics.com)
Stavte se za námi na Laser World of Photonics, předním světovém veletrhu komponent, systémů a aplikací fotoniky, který proběhne 26. - 29. dubna v Mnichově. Vystavujeme na stánku spolu se zástupci Českého optického klastru.

Navštivte nás na 25. ročníku Laser World of Photonics!

 
Po celou dobu tohoto předního světového veletrhu komponent, systémů a aplikací fotoniky, který se koná 26. – 29. dubna v německém Mnichově, nás najdete na stánku B5.242 spolu se zástupci Českého optického klastru (plán haly B5). Přijďte s námi diskutovat o laserových řešeních pro průmysl, optických vláknech a seznamte se s nejnovějšími výsledky z našeho výzkumu!

Rádi bychom vás pozvali také na workshop Českého optického klastru s názvem Laser Innovative Technologies, který proběhne ve středu 27. dubna od 14:00. Při této akci budete mít také příležitost se dozvědět více o členech Českého optického klastru a německého Photonics Hub.

Veletrh Laser World of Photonics se koná už od roku 1973 a kombinuje nejnovější témata výzkumu, technologie a aplikací v oblasti laserů a fotoniky. Krom toho se veletrh věnuje i dalším důležitým průmyslovým odvětvím, jako jsou zpracování materiálů, měření, testování a monitorování, optický přenos dat a lasery v medicíně.

 

Laser World of Photonics - LOGO
ÚFE na Laser World of Photonics 2022 ÚFE na Laser World of Photonics 2022 ÚFE na Laser World of Photonics 2022

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882