Uspořádali jsme charitativní sbírku pro Klokánek a azylový dům
Zaměstnanci ÚFE podpořili charitativní sbírkou zařízení, která pomáhají ohroženým dětem a rodinám v nouzi.

Prvním z nich je Klokánek na Praze 4, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, které poskytuje útočiště dětem od narození do 18 let. Druhým je azylový dům v Praze - Horních Počernicích, který nabízí možnost přechodného ubytování, podporu a zázemí lidem ohroženým ztrátou bydlení. Nejvíce žádané bylo dětské zimní oblečení, dětská obuv, hračky a drogistické výrobky. Věci zabalené do několika pytlů a krabic odvezeme tento týden do obou zařízení. Jsme rádi, že můžeme pomoci!

Charitativní sbírka ÚFE pro Klokánek a azylový dům  Charitativní sbírka ÚFE pro Klokánek a azylový dům  Charitativní sbírka ÚFE pro Klokánek a azylový dům  Charitativní sbírka ÚFE pro Klokánek a azylový dům  Charitativní sbírka ÚFE pro Klokánek a azylový dům  Charitativní sbírka ÚFE pro Klokánek a azylový dům

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882