Odborný pracovník vědy a výzkumu ve výzkumném týmu Nano-optika

Ústav fotoniky a elektroniky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici odborný pracovník vědy a výzkumu ve výzkumném týmu Nano-optika

 

Požadavky: 

  • ukončené VŠ studium (magisterské, inženýrské nebo tomu ekvivalentní) v oboru fyzikální chemie,
  • excelentní studijní výsledky,
  • experimentální zkušenost s řízením optických experimentů,
  • aktivní znalost anglického jazyka.

Náplň práce: 

Vybraný uchazeč se bude v rámci výzkumných aktivit týmu Nano-optika podílet na výzkumu dynamických vlastností molekul pomocí moderních zobrazovacích metod.

 

Nabízíme: 

  • tvůrčí a rozmanitou práci na špičkově vybaveném pracovišti v mladém a dynamickém týmu,
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na sportovní aktivity (Multisport karta), příspěvek na životní či penzijní pojištění.

Přihlášku do konkurzu se značkou UFE-NP5 spolu s motivačním dopisem, strukturovaným životopisem a kontaktem na alespoň jednu referenci posílejte v češtině nebo angličtině na adresu petrlova@ufe.cz

Uzávěrka přihlášek: 2. 7. 2019

 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete Ústavu fotoniky a elektroniky AV ČR, se sídlem Chaberská 57 Praha 8, své osobní údaje za účelem výběrového řízení. Osobní údaje budou uchovány po dobu, po kterou probíhá výběrové řízení, a dále po dobu maximálně 6 měsíců ode dne ukončení výběrového řízení z důvodu oprávněného zájmu správce k prokázání řádného průběhu výběrového řízení a zhodnocení výsledků výběrového řízení. Po tuto dobu mohou být osobní údaje uložené na datovém úložišti ústavu a dále na datovém úložišti patřícímu společnosti Microsoft Corp. s vyhrazeným přístupem.  Po uplynutí výše uvedené doby budou Vámi poskytnuté osobní údaje trvale vymazány.

IPE carries out fundamental and applied research in the scientific fields of photonics, optoelectronics and electronics. In these fields, IPE generates new knowledge and develops new technologies.

Contact us

Data box: m54nucy

IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882