Optické biosenzory: Pracovníci

 

Tým Optické biosenzory

Prof. Ing. Jiří Homola, CSc., DSc. vedoucí vědeckého týmu homola@ufe.cz +420 266 773 404
Ing. Jiří Kaňka, CSc. vedoucí vědecký pracovník kanka@ufe.cz +420 266 773 526
Dr. Nicholas Scott Lynn vědecký pracovník lynn@ufe.cz
+420 266 773 453
Dr. Maria Laura Ermini postdoktorand ermini@ufe.cz +420 266 773 533
Mohammed Janneh, Ph.D. postdoktorand janneh@ufe.cz +420 266 773 533
RNDr. Tomáš Špringer, Ph.D. postdoktorand springer@ufe.cz +420 266 773 562
RNDr. Markéta Bocková doktorand bockova@ufe.cz +420 266 773 430
Ing. Erika Gedeonová doktorand gedeonova@ufe.cz +420 266 773 430
Ing. Jiří Slabý doktorand slaby@ufe.cz +420 266 773 407
Mgr. Petr Dvořák odborný pracovník dvorak@ufe.cz +420 266 773 477
Ing. Michaela Gráfová odborný pracovník grafova@ufe.cz +420 266 773 515
Ing. Jan Hepnar odborný pracovník
hepnar@ufe.cz +420 266 773 438
Bc. Ondřej Hlavačka odborný pracovník hlavacka@ufe.cz +420 266 773 407
Ing. Karel Chadt
odborný pracovník
chadt@ufe.cz +420 266 773 545
Ing. Petra Lebrušková odborný pracovník
lebruskova@ufe.cz +420 266 773 477
Mgr. Ivo Tichý odborný pracovník
tichy@ufe.cz
+420 266 773 562
Jiří Löffelmann technik
+420 266 773 512
Bc. Lucie Peštová laborantka +420 266 773 515

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882