Pozvánka na Veletrh vědy 2024
Zveme Vás na stánek ÚFE na Veletrh vědy, kde Vám představíme nanosvět v pohybu a krásu optických vláken. Přichystali jsme pro Vás také soutěž o den v laboratoři. Nenechte si ujít největší vědeckou událost v ČR! Přijďte 30. května - 1. června do PVA Letňany. Vstup je zdarma.

Poznejte nanosvět v pohybu a krásu optických vláken

Srdečně Vás zveme na stánek ÚFE, na kterém Vám představíme nanosvět v pohybu a krásu optických vláken. Máme pro Vás připravené nejen odborné informace a novinky z oblasti vědy a výzkumu, které Vám rádi vysvětlí naši vědci, ale také různé hry, tipovačky a skládačky, které ocení děti a ti, co si rádi hrají.

Ani letos pak nebude chybět Soutěž O DEN V LABU!

Těšíme se na vás od 30. května do 1. června na stánku č. 37 v PVA EXPO Praha. Vstup je zdarma.

 

Program veletrhu

Veletrh vědy je největší populárně naučná akce v České republice, kterou každoročně od roku 2015 pořádá Akademie věd ČR. Zabývá se vědou ve všech jejích podobách a nabízí návštěvníkům to nejzajímavější ze světa přírodních, technických, humanitních i společenských oborů.

Program veletrhu naleznete na oficiálních webových stránkách veletrhu: www.veletrhvedy.cz.

Veletrh vědy 2024

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882