ÚFE
Nenechte si ujít tradiční konferenci na téma sklo. Přijďte si poslechnout přednášku ÚFE nebo se zúčastněte labtour do laboratoří výzkumu technologie optických vláken ÚFE.

Česká a slovenská konference o skle je tradiční konferencí, jejímž cílem je zprostředkovávat společenská a odborná setkávání mezi členy České a Slovenské sklářské společnosti a dalšími zájemci o sklářskou tematiku. V rámci svého odborného programu představí hlavní směry sklářského výzkumu a vývoje a poskytne platformu pro komunikaci mezi skláři z akademické i průmyslové sféry. Součástí konference bude i společný program s Asociací sklářského a keramického průmyslu, kde budou diskutovány aktuální problémy v průmyslu a školství.

Konference proběhne v termínu 9. - 11. listopadu 2022 v Praze v hotelu DUO. V rámci odborného programu zazní mj. příspěvky vědeckých pracovníků Ivana Kašíka (Pokroky v oblasti optických vláken) a Jana Mrázka (Sklo-keramické luminofory pro krátkou a střední infračervenou oblast). 

9. listopadu od 18:30 (po skončení odborného programu) proběhne labtour do laboratoří technologie optických vláken ÚFE v Praze 6-Lysolajích. Registrace probíhá přes stránky konference zde.

Těšíme se na vás!

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882