Uspořádali jsme charitativní sbírku pro potřebné
Zaměstnanci ÚFE se zapojili do charitativní sbírky určené dětem a dospělým z azylového domu v Horních Počernicích. Věnovali dětské oblečení, obuv a dalších potřeby pro děti a dospělé.

S koncem roku se u nás již tradičně pojí také zájem pomáhat druhým. Proto jsme uspořádali další charitativní sbírku nejrůznějšího zejména dětského zboží. Zaměstnanci ÚFE mohli přinášet dětské oblečení, obuv, knihy, hračky a další věci pro děti, ale i např. oblečení pro dospělé. Vše pečlivě zabalené osobně dovezla naše koordinátorka charitativních projektů Dita Březinová do azylového domu - Střediska křesťanské pomoci Horní Počernice, a to rovnou na třikrát, tolik věcí bylo do sbírky darováno. Zde si je s velkým poděkováním převzala paní Gabriela Selinger, která je bude předávat těm, kteří je nejvíce potřebují. Všem, kteří do sbírky přispěli, moc děkujeme!

Uspořádali jsme charitativní sbírku pro potřebné Uspořádali jsme charitativní sbírku pro potřebné Uspořádali jsme charitativní sbírku pro potřebné

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882