Světelná stezka ÚFE 9. října - 7. listopadu 2021
Pro všechny zájemce o vědu jsme připravili venkovní rodinnou hru s názvem Světelná stezka, kterou si můžete zahrát od 9. října do 7. listopadu.

Zahrajte si s námi venkovní rodinnou hru!

Všechny zájemce o vědu z řad široké veřejnosti zveme na venkovní rodinnou hru Světelná stezka s ÚFE, která bude přístupná od této soboty 9. října až do neděle 7. listopadu v Ďáblickém háji na Praze 8.

 

Procházka se soutěžními otázkami

A o čem to vlastně je? Přichystali jsme pro vás celkem 12 stanovišť se zajímavostmi z fotoniky, optiky a optoelektroniky. Každé stanoviště skrývá soutěžní otázku, na kterou když správně odpovíte, získáváte část tajenky. Za správnou tajenku zaslanou do soutěže můžete získat odměnu. A proč Světelná stezka? Protože vše se točí okolo světla :-) 

 

Pro koho je hra určena

Hra je určena pro širokou veřejnost, může si ji zahrát opravdu každý. Potřebujete jen chytrý mobilní telefon s čtečkou QR kódů a datovým přístupem. Trasa je dlouhá přibližne 6 kilometrů a obejdete ji přibližně za 2,5h.

 

Kde se dozvím víc?

Veškeré informace ke hře naleznete na webu www.ufe.cz/svetelnastezka.

 

Těšíme se na vás!

 

ÚFE provádí základní a aplikovaný výzkum v oblasti fotoniky, optoelektroniky a elektroniky. ÚFE příspívá k rozvoji poznání v těchto oblastech a vytváří širokou bázi znalostí, jako základ pro vývoj nových špičkových technologií.

Kontakt

+420 266 773 400
ufe@ufe.cz
Datová schránka: m54nucy
IČ: 67985882
DIČ: CZ67985882